a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneInżynier Przyszłości – konkurs PPG dla studentów

Inżynier Przyszłości – konkurs PPG dla studentów

PPG Deco Polska zaprasza wszystkich młodych pasjonatów do udziału w konkursie „Inżynier Przyszłości – Poczuj Chemię do kolorów”. Do wygrania cenne nagrody, a wśród nich – płatny staż w PPG.

Inżynier Przyszłości konkurs PPGOto specjalna propozycja PPG Deco Polska skierowana do studentów oraz młodych absolwentów uczelni technicznych. Zaprojektuj innowacyjną „farbę przyszłości” i do 24 kwietnia wyślij swój projekt pod adres inzynierprzyszlosci@ppg.com wraz z dziedziną i obszarem biznesowym, w którym chciałbyś odbyć staż. Forma pracy jest dowolna, musi ona jedynie zawierać opis produktu oraz dotyczyć jednego (lub kilku jednocześnie) z trzech obszarów wiedzy:

  • innowacyjna technologia produkcji,
  • innowacyjne sposoby aplikacji,
  • innowacyjne zastosowania i cechy farb.

Dziesięć projektów, które najbardziej zaintrygują jury, przejdzie do II etapu konkursu. Na tym szczeblu uczestnicy otrzymają do rozwiązania praktyczne case study związane z wybraną dziedziną i obszarem biznesowym. Osoba, która poradzi sobie z zadaniem najlepiej, otrzyma w nagrodę ofertę 6-12 miesięcznego płatnego stażu w dziale badawczo-rozwojowym lub dziale produkcji PPG Deco Polska.

Zdobywcy II i III miejsca mogą natomiast liczyć na bezpłatną praktykę w firmie. Uczestnikom, którzy znajdą się na podium, wręczone zostaną również nagrody rzeczowe. Prócz tego sześć wyróżnionych prac zostanie nagrodzonych bonami zakupowymi o wartości 300 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 24 kwietnia 2015, natomiast uczestnicy, którzy zakwalifikują się do II etapu, będą mieć czas na nadesłanie rozwiązania case study do 25 maja. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 12 czerwca. Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można na stronach PPG.

Źródło: Dekoral