REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Interpon D AM – nowe higieniczne farby proszkowe

Większe niż zwykle zapotrzebowanie na produkty zwiększające higienę sprawiło, że AkzoNobel udoskonalił swoje farby proszkowe dla architektury. Wytrzymałe farby Interpon D1000 i 2000 zostały wzbogacone o dodatki antymikrobowe firmy BioCote.

Interpon D AM higieniczne farby proszkowe

Fot. arch. AkzoNobel

Pandemia COVID-19 spowodowała, że wszyscy zaczęliśmy przykładać większą wagę do czystości i higieny. Dzięki technologii antymikrobowej firmy BioCote wnętrza budynków zabezpieczone farbami proszkowymi AkzoNobel będą lepiej chronione przed bakteriami i grzybami.

Pierwszy tego typu produkt

Interpon D AM to pierwszy tego typu produkt w sektorze architektonicznym firmy. Może być stosowany na różnych powierzchniach – w tym na ramach okiennych, płytkach sufitowych czy metalowych drzwiach.

Wprowadzenie go na rynek jest związane z zeszłoroczną premierą linii Interpon AM – farb proszkowych do zastosowań o dużych wymogach higienicznych (szpitale, ośrodki zdrowia, przebieralnie, szkoły, transport publiczny). Jak mówi Daniela Vlad, dyrektor zarządzająca oddziału AkzoNobel Powder Coatings:

Coraz większa troska klientów o higienę oznacza, że musimy aktywnie szukać sposobów, by dostarczyć im niewidzialną ochronę i uczynić wspólne życie i pracę bardziej higienicznymi. Interpon D AM to efektywne rozwiązanie dla architektów i projektantów, które łączy nową funkcjonalność z produktem znanym i cenionym od lat.

Jennifer Collier, Partner Development Manager w firmie BioCote, podkreśla, że BioCote bardzo cieszy się z rozszerzenia współpracy z AkzoNobel, oferując swoje dodatki antymikrobowe. I zapewnia, że technologia ograniczy rozwój mikrobów na zabezpieczonych farbą powierzchnią nawet o 99,99%.

Higiena, kolor, wytrzymałość

Firma BioCote, we współpracy z którą powstała nowa farba, to światowy lider w dziedzinie rozwiązań antymikrobowych. Specjalizuje się w nich już od 25 lat. Nowy produkt AkzoNobel łączy jej skuteczną w walce z mikrobami technologię z doskonałą jakością koloru i wytrzymałością, typowymi dla farb Interpon D.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA