REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Interpon AM – farba AkzoNobel w walce z bakteriami

W dzisiejszych czasach, gdy na higienę kładzie się tak duży nacisk, nowa farba proszkowa AkzoNobel pomaga utrzymać otoczenie w czystości. Interpon AM wykorzystuje innowacyjną, bardzo skuteczną w walce z mikrobami technologię firmy BioCote.

Interpon AM farba proszkowa antybakteryjna AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Linia antymikrobowa Interpon AM, ostatnio zastosowana między innymi na 2350 klamkach klinki w Abu Zabi, wykorzystuje technologię ochrony antymikrobowej BioCote. Nie ma ona litości dla drobnoustrojów – zabija 99,99% bakterii i grzybów rozwijających się na powierzchni.

Farby proszkowe z tej linii są nie tylko bardzo skuteczne w walce z bakteriami i grzybami, ale również charakteryzują się nie tylko wysokimi walorami estetycznymi. Odpowiednie dla wielu różnych zastosowań, są rekomendowane zwłaszcza w środowiskach wymagających zachowania szczególnej higieny, jak szpitale, przychodnie, przebieranie, szkoły oraz środki publicznego transportu.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA