a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneInterplan Mobile – łatwiejszy przegląd i kontrola korozji

Interplan Mobile – łatwiejszy przegląd i kontrola korozji

Planowanie konserwacji i kontrola korozyjna zaczynają się zawsze od gruntownego przeglądu obiektu. Dzięki aplikacji AkzoNobel – Interplan Mobile – proces ten jest dużo prostszy.

Interplan Mobile

Fot. PMillera4 / Foter.com / CC-BY-NC-ND 2.0

Interplan Mobile

Fot. arch. AkzoNobel

Interplan Mobile zastępuje pękate teczki papierowych dokumentów nowoczesną, mobilną technologią znacznie ułatwiającą przegląd dużych obiektów, takich jak fabryki czy magazyny. Korzystanie z tej aplikacji oszczędza około 40% czasu zużytkowanego na cały proces! Usługa ma również pomóc klientom w przeprowadzeniu konserwacji z wykorzystaniem powłok antykorozyjnych i farb ogniochronnych AkzoNobel, tak aby jak najwięcej zaoszczędzić i zagwarantować bezpieczeństwo bezpieczeństwo.

Informacja o tym, które obszary zasługują na szczególną uwagę i jak je zabezpieczyć dostarczana jest do klienta za pośrednictwem sieci extranet. Przygotowany przez specjalistów raport, który otrzymuje klient, pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas poświęcone na prace konserwacyjne i związane z nimi wyłączenie obiektu z użytku (co w przypadku dużego zakładu produkcyjnego może być rzeczywiście sporym wydatkiem).

Aplikacja jest intuicyjna i oferuje klientowi mnóstwo opcji:

Ian Walker, dyrektor oddziału Protective Coatings, określa Interplan Mobile jako nową generację przeglądów korozyjnych i wymienia jako najlepszy przykład na to, że AkzoNobel dba o innowacyjność nie tylko swoich produktów, ale również usług oferowanych klientom. W podobnym duchu na temat tej aplikacji wypowiada się Conrad Keijzer odpowiedzialny za dział Performance Coatings.

Wprowadzenie do użytku Interplan Mobile to kolejny krok ku ułatwieniu życia klientom po aplikacji Intertrac. Intertrac to pierwszy system umożliwiający właścicielom i operatorom statków ocenić ryzyko porastania w zależności od trasy, jaką przebywa okręt. Dzięki temu można dokładnie określić, jaką farbę przeciwporostową zastosować.

Więcej informacji w broszurze. Pytania związane z aplikacją Interplan Mobile oraz pomocą specjalistów AkzoNobel można natomiast przesyłać za pomocą formularza na stronie International Paint.

Źródło: AkzoNobel