REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Internetowe kursy Sherwin-Williams

Architekci, projektanci i specjaliści od ekologicznego budownictwa mają teraz wolny dostęp do certyfikowanych kursów Sherwin-Williams 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A wszystko dzięki uruchomionemu niedawno Sherwin-Williams Online Learning Center.

Sherwin-Williams

Fot. arch. Sherwin-Williams

Wchodząc na stronę swceulearn.com uczestniczyć można w kursach dotyczących wielu różnych tematów, od zagadnień technicznych związanych z farbami aż po kolor i design. Kursy odbywają się pod patronatemu takich organizacji jak American Institute of Architects (AIA), Interior Design Continuing Education Council (IDCEC) i Green Building Certification Institute (GBCI).

Aby wziąć udział w kursie należy wejść na stronę swceulearn.com, zarejestrować się i wybrać ten, który nas najbardziej interesuje. Spersonalizowana zakładka Courses in Progress zawiera wszystkie informacje na temat kursów podjętych przez użytkownika – kiedy zaczął dany kurs, kiedy ostatni raz wszedł na jego stronę, jaki procent zadań zrealizował i co jeszcze musi zrobić, aby go ukończyć i otrzymać certyfikat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Sherwin-Williams i uczestnictwa w kursach!

Źródło: Sherwin-Williams

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA