REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Interlakokraska 2016 już za nami

Tegoroczne targi Interlakokraska przeszły już do historii. Po raz kolejny w Moskwie spotkali się producenci farb i sprzętu, specjaliści oraz wykonawcy z różnych zakątków świata.

Interlakokraska 2016

Fot. www.interlak-expo.ru

Tegoroczna, 20. już edycja targów Interlakokraska była dla producentów doskonałą okazją, aby zaprezentować swoją ofertę, dla odwiedzających natomiast – by zapoznać się z najnowszymi technologiami na rynku.

W targach wzięło udział prawie 200 wystawców, m.in. z Japonii, Chin, Kanady, USA, Niemiec i Francji. Nie zabrakło również polskiej reprezentacji – swoje stoisko miał również dębicki producent farb proszkowych, Consus. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już za rok, jak zwykle w Expocentre Fairground w Moskwie.

Źródło: www.interlak-expo.ru

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA