REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Instagramowy konkurs Tikkurila

Firma Tikkurila ogłosiła konkurs dla użytkowników portalu Instagram. Do wygrania vouchery o wartości 300 zł na zakupy w sklepach DUKA Polska.

konkurs Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Zasady są proste:
1) Zrób zdjęcie, którego kolorystyka będzie utrzymana w jednym z nastrojów z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów. Może ono przedstawiać urządzone przez Ciebie wnętrze, pomalowany własnoręcznie mebel lub widok za oknem – liczy się kreatywność.
2) Opublikuj zdjęcie na Instagramie z hashtagiem #kolorynastrojow i #tikkurila.

Konkurs trwa od 21.07 do 31.08. Co tydzień spośród uczestników wybierany jest jeden Laureat, który otrzymuje w nagrodę voucher na zakupy w DUKA Polska. Zapraszamy!

Regulamin konkursu

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA