REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Benjamin Moore w Nowym Sączu

Niedawno na mapie autoryzowanych dystrybutorów farb Benjamin Moore w Polsce pojawił się nowy punkt. To elegancki salon A.T.K. Design w Nowym Sączu.

farby Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Właściciel A.T.K. Design, Tomasz Kutyba, nie miał wątpliwości, którą markę farb wprowadzić do firmowego portfolio. Zwłaszcza że jest ona dobrze znana w tamtym rejonie – wielu fachowców z Nowego Sącza i okolic używało farb Benjamin Moore w ramach prac wykończeniowych w Stanach Zjednoczonych.

W salonie przy ulicy Magazynowej 7 w Nowym Sączu farby Benjamin Moore królują zarówno na półkach, jak i na ścianach. Pomogły one stworzyć elegancką przestrzeń, która sama w sobie jest dowodem na ich jakość i niezawodność. Zainteresowanych zapraszamy na wirtualny spacer po salonie oraz na stronę A.T.K. Design.

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA