REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

HSH Chemie – wyłączny dystrybutor Lamberti w Polsce

Zgodnie z podpisanym niedawno porozumieniem firma HSH Chemie została wyłącznym dystrybutorem produktów Lamberti w Polsce. Kontrakt obowiązuje od 1 stycznia 2017.

HSH Chemie Lamberti

Fot. arch. HSH Chemie

Lamberti Polska Sp. z o.o. oraz HSH Chemie Sp. z o.o. mają przyjemność ogłosić podpisanie umowy, na mocy której z dniem 1 stycznia 2017 roku HSH Chemie Sp. z o.o. zostaje wyłącznym dystrybutorem specjalistycznych surowców chemicznych firmy Lamberti dla przemysłu materiałów budowlanych, farb i powłok. Rzecznik Lamberti stwierdził:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego porozumienia z HSH Chemie odnośnie sprzedaży i dystrybucji naszych specjalistycznych produktów chemicznych. Wierzymy, że HSH Chemie ze swoim długoletnim doświadczeniem i głęboką znajomością rynku będzie idealnym partnerem biznesowym dla Lamberti.

Zawarcie porozumienia skomentował również Steve Kerr, Group Industry Manager, Coatings, Adhesives & Building Materials:

Produkty Lamberti doskonale uzupełniają nasze portfolio produktów dla przemysłu materiałów budowlanych oraz farb i powłok w Polsce. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z naszym nowym partnerem będziemy skutecznie przyczyniać się do rozwoju naszych Klientów na polskim rynku.

HSH Chemie jest najstarszym dystrybutorem specjalistycznych surowców chemicznych w Polsce i wchodzi w skład HSH Chemie Distribution Group, która uznawana jest za jedną z wiodących, prywatnych grup branży dystrybucji surowców chemicznych w Europie Środkowej i Wschodniej. HSH Chemie jest przedstawicielem wielu światowej klasy dostawców, kierując swoją ofertę do czterech głównych segmentów przemysłu: Farb, Powłok i Materiałów Budowlanych, Polimerów i Chemii Przemysłowej, Kosmetyków i Chemii Gospodarczej oraz Dodatków Spożywczych i Farmaceutycznych.

Lamberti Polska jest częścią Grupy Lamberti, która jest producentem specjalistycznych surowców chemicznych dla szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych. Surowce produkowane przez Lamberti tworzone są z myślą aby usprawniać proces produkcyjny i zwiększać funkcjonalność docelowych produktów w zakresie odporności, wydajności, bezpieczeństwa, koloru i wielu innych czynników. Surowce Lamberti stosowane są w produktach wykorzystywanych w przemyśle oraz w życiu codziennym. Grupa Lamberti została założona we Włoszech, ale obecna jest na całym świecie poprzez sieć oddziałów i zakładów przemysłowych.

Źródło: HSH Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA