REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

HMG Paints nadal partnerem Prodrive

HMG Paints, producent farb z Manchesteru, przedłużył kontrakt z Prodrive. Na mocy umowy pozostanie oficjalnym dostawcą lakierów na samochody zespołów rajdowych Aston Martin Racing i MINI World Rally.

HMG Paints

Fot. arch. HMG Paints

HMG został oficjalnym dostawcą lakierów dla zespołów Aston Martin Racing i MINI World Rally dwa lata temu. Firma Prodrive jest bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy. Chwali sobie profesjonalizm i zaangażowanie HMG, dzięki którym wspólnymi siłami udało się wypracować rozwiązania lakiernicze o efektownych, nietypowych kolorach i wykończeniach.

Lakiery HMG okazały się jednak nie tylko efektowne, ale i efektywne. Lekkie powłoki lakiernicze pomogły zespołowi Aston Martin Racing zatriumfować w dwóch wyścigach z serii FIA World Endurance Championship (WEC) w kwietniu i maju tego roku. Plany Prodrive i HMG na najbliższy czas to program redukcji masy, który sprawi, że auta Aston Martin i MINI będą jeździły jeszcze szybciej.

Źródło: HMG Paints

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA