REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Heubach świętuje urodziny

Heubach, światowy lider produkcji pigmentów do różnych zastosowań, obchodzi 210. urodziny. Mimo odniesionego na globalnym rynku sukcesu firma nie spoczywa jednak na laurach i już planuje nowe inwestycje.

Heubach 210. urodziny

Fot. arch. Heubach

Historia Heubach sięga XIV wieku, oficjalnie jednak przedsiębiorstwo założone zostało jako Goslarer Farbenwerke w roku 1806. Sukces na rynku międzynarodowym to zasługa Rainera Heubacha, który w 1973 roku zastąpił na stanowisku dyrektora swojego ojca, dra Hansa Heubacha. Wprowadził on bowiem firmę na rynek amerykański. Kolejnym krokiem było wkroczenie z produktami Heubach do Indii (1994) oraz do Chin (2009).

Zarząd ma ambitne plany na przyszłość. Zamierza stale rozwijać zarówno linię pigmentów kolorowych, organicznych i nieorganicznych, jak i pigmentów antykorozyjnych. Kładzie nacisk na funkcjonalizację, prostotę aplikacji, przyjazność środowisku, właściwości kolorystyczne oraz ekonomiczną produkcję.

Strategię tę firma realizuje poprzez niedawną optymalizację procesu produkcyjnego ftalocyjaniny w Indiach, a także budowę nowego zakładu do produkcji pigmentu PB60. W planach są również dalsze rozbudowy fabryk w USA i Niemczech.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA