REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Heubach otwiera nowy zakład produkcyjny


Firma Heubach oficjalnie uruchomiła nowy zakład produkcji i przetwarzania pigmentów. Znajduje się on w niemieckim Langelsheim i zajmuje łączną powierzchnię 2300 metrów kwadratowych, z czego 800 m² to laboratoria, zaś 1500 m² – przestrzeń produkcyjna.

Zgodnie z planem co roku w nowym zakładzie będzie produkowane 2000 ton wodorozcieńczalnych barwników, służących do barwienia tynków oraz jako składniki farb zewnętrznych i wewnętrznych do zastosowania w przemyśle budowlanym. Zarówno laboratoria jak i hale produkcyjne mają zostać ostatecznie wykończone do końca tego roku.

źródło: www.coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA