REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel rusza z budową nowej fabryki w Chinach

18 maja firma Hempel rozpoczęła budowę nowego zakładu produkcyjnego w w Chinach. Obiekt, który ma zastąpić starą fabrykę w Yantai, pozwoli spełnić duże zapotrzebowanie na przyjazne środowisku i innowacyjne powłoki w tym regionie.

fabryka Hempel Chiny Yantai

Fot. arch. Hempel

Zlokalizowana na terenie Yantai Chemical Industrial Park, nowa fabryka Hempel zastąpi istniejący już wcześniej zakład w Yantai. Jego zdolność produkcyjna wyniesie ponad 100 000 ton rocznie. Inwestycja kosztowała firmę 100 mln $.

Na drodze do podwojenia przychodów

Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego zaplanowano na przyszły rok. Jak mówi Michael Mei, wiceprezes grupy Hempel w regionie Północnej Azji:

Dzięki naszej nowej fabryce w Yantai jeszcze bardziej skoncentrujemy się na dostarczaniu innowacyjnych, przyjaznych środowisku powłok do naszych klientów w tym regionie. Chiński rynek jest dla firmy Hempel bardzo ważny, co pokazują nasze kolejne inwestycje w tej części świata.

Wiceprezes dodaje, że nowe inwestycje mają pomóc firmie w osiągnięciu ambitnego finansowego celu – podwojeniu przychodów w ciągu następnych pięciu lat. Oznacza to, że celem są przychody na poziomie 3 mld €.

Na chińskim rynku od prawie 30 lat

Hempel otworzył pierwszą fabrykę w Yantai w roku 1992. Od tego czasu firma była aktywnie obecne na chińskim rynku. Oprócz tego ma w Chinach dwa inne zakłady – w Kunshan i Guangzhou.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
0%
100%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA