REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempaline Defend – skuteczna ochrona zbiorników

Cysterny na paliwo, zbiorniki do przetwarzania i zbiorniki szczelinowe wymagają powłoki wewnętrznej, która nie tylko będzie się sprawdzała w bardzo trudnych warunkach, ale i będzie prosta i szybka w aplikacji. Warunki te spełnia nowa linia wewnętrznych pokryć epoksydowych Hempel, Hempaline Defend.

Hempaline Defend

Fot. arch. Hempel

Seria Hempaline Defend gwarantuje ochronę stali i betonu przed agresywnymi chemikaliami, ekstremalnymi temperaturami i innymi warunkami środowiskowymi. Zdecydowaną zaletą produktów epoksydowych z linii Hempaline Defend jest aplikacja w jednej warstwie. Oznacza to, że zbiornik może być zabezpieczony powłoką i oddany do użytku w ciągu zaledwie 24 godzin. A ponieważ farba jest też niezwykle trwała i nie wymaga tak częstych renowacji, czas, kiedy zbiornik musi być wyłączony z użytku, ograniczony jest do minimum.

Produkt zawiera 100% części stałych, dzięki czemu charakteryzuje się niską emisją LZO i jest przyjazny środowisku. Dostępny jest również w wariantach wzmacnianych płatkami szklanymi (na dno zbiorników) oraz z wypełniaczami ceramicznymi (w przypadku zbiorników do przechowywania zawartości powodującej uszkodzenia abrazyjne).

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA