a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweHempaline Defend – skuteczna ochrona zbiorników

Hempaline Defend – skuteczna ochrona zbiorników

Cysterny na paliwo, zbiorniki do przetwarzania i zbiorniki szczelinowe wymagają powłoki wewnętrznej, która nie tylko będzie się sprawdzała w bardzo trudnych warunkach, ale i będzie prosta i szybka w aplikacji. Warunki te spełnia nowa linia wewnętrznych pokryć epoksydowych Hempel, Hempaline Defend.

Hempaline Defend

Fot. arch. Hempel

Seria Hempaline Defend gwarantuje ochronę stali i betonu przed agresywnymi chemikaliami, ekstremalnymi temperaturami i innymi warunkami środowiskowymi. Zdecydowaną zaletą produktów epoksydowych z linii Hempaline Defend jest aplikacja w jednej warstwie. Oznacza to, że zbiornik może być zabezpieczony powłoką i oddany do użytku w ciągu zaledwie 24 godzin. A ponieważ farba jest też niezwykle trwała i nie wymaga tak częstych renowacji, czas, kiedy zbiornik musi być wyłączony z użytku, ograniczony jest do minimum.

Produkt zawiera 100% części stałych, dzięki czemu charakteryzuje się niską emisją LZO i jest przyjazny środowisku. Dostępny jest również w wariantach wzmacnianych płatkami szklanymi (na dno zbiorników) oraz z wypełniaczami ceramicznymi (w przypadku zbiorników do przechowywania zawartości powodującej uszkodzenia abrazyjne).

Źródło: Hempel

Dowiedz się więcej o firmie