REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa ICA podpowiada, co zrobić z Greenery

Ogłoszenie Koloru Roku Pantone jest zawsze dużym wydarzeniem. Przez następne tygodnie i miesiące producenci farb i projektanci tworzą palety kolorystyczne i aranżacje, w których Kolor Roku gra pierwsze skrzypce, harmonijnie się komponuje i lśni pełnym blaskiem. Dlatego też Grupa ICA przygotowała zestaw produktów i odcieni, które będą idealnym dopełnieniem żywego Koloru Roku 2017 Pantone – Greenery.

Grupa ICA Greenery

Fot. Pantone / ICA Group

Co roku Pantone sprawia obserwatorom niemałą niespodziankę, stawia bowiem na całkowicie inny odcień, niż dotychczas wybierane. Po eleganckiej, wyrazistej Marsali oraz pastelowym duecie Rose Quartz & Serenity przyszedł czas na coś z zupełnie innej bajki – świeży, wiosenny i ożywczy odcień zieleni, Greenery.

To kolor naturalny, a zarazem wyrazisty – tworzy więc uspokajający klimat, zmniejsza stres, ale nie jest nudny, może być więc podstawa oryginalnej aranżacji. No właśnie, ale kolor to jedno, trzeba wiedzieć jeszcze, jak go wykorzystać…

Pomocą służą eksperci Grupy ICA, którzy specjalnie z tej okazji stworzyli farbę Greenery (P52017) do zastosowania na drewnie i szkle. Jest ona dostępna w różnych stopniach połysku. Do tego firma przygotowała zestaw odcieni z różnych linii produktowych, które świetnie współgrać będą z wiosennym Kolorem Roku 2017 Pantone:

Cardamomo z linii do wnętrz Natural Matter
Barwnik do drewna w kardamonowym odcieniu, pięknie podkreślający naturalne piękno drewno.

Greenery ICA Group

Pompelmo z linii do szkła Glass Paint
Grejpfrutowy odcień, doskonały w połączeniu z Greenery – w takim duecie, i w dodatku na szkle, Kolor Roku Pantone wydaje się jeszcze żywszy i bardziej połyskliwy.

Grupa ICA Greenery

Verde scuro z linii do zastosowań zewnętrznych Arborea Metal
Preparat w odcieniu ciemnozielonym z połyskiem metalicznym, do zastosowania na budynkach, małej architekturze drewnianej oraz drewnianych elementach wnętrz (np. stropy na poddaszach). Pigmenty metaliczne nie tylko sprawiają, że powierzchnia pięknie się prezentuje, ale i chronią ją przed szkodliwym wpływem środowiska.

Grupa ICA Greenery

Verde Chiaro z linii do zastosowań zewnętrznych Finitura Arborea Metal Finish
Jasnozielone metaliczne wykończenie na drewniane fasady i stolarkę budowlaną, ze wskazaniem na projekty nowoczesne – ten żywy odcień doskonale do nich pasuje.

Grupa ICA Greenery

Verde Germoglio z linii do zastosowań zewnętrznych Arborea Pastel
Pastelowy impregnat do drewna, wiosenny i naturalny. Do zastosowania na drewnianych elementach zewnętrznych (stolarka, mała architektura ogrodowa) oraz wewnętrznych (poddasza, okładziny drewniane).

Grupa ICA Greenery

Ulivo z linii Arborea Color Timber
Oliwkowy impregnat do zastosowań zewnętrznych, który wniesie do ogrodu powiew optymizmu.

Grupa ICA Greenery

Źródło: ICA Group

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA