a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiGrupa Azoty i jej zintegrowany raport 2013

Grupa Azoty i jej zintegrowany raport 2013

Grupa Azoty zaprezentowała swój pierwszy w historii zintegrowany raport 2013. Liczący 164 strony dokument zawiera nie tylko informacje o wynikach finansowych spółki, ale również o jej działalności na rzecz społeczeństwa i środowiska.

Grupa AzotyZintegrowany raport Grupy Azoty 2013 został przygotowany zgodnie z wytycznymi Global Reporting Initiative w wersji G4. Nie odbiega on więc od innych tego typu raportów przygotowywanych przez firmy z całego świata. Aby zapewnić pełną wiarygodność, przed publikacją raport został dodatkowo poddany niezależnej weryfikacji.

W roku 2013 Grupa Azoty osiągnęła przychody ze sprzedaży na poziomie 9,8 mld dolarów oraz zysk EBIT na poziomie 703 mln zł. To ogromna spółka zatrudniająca obecnie 13 879 osób. Oprócz jednak informacji o jej najnowszych wynikach finansowych i danych statycznych w raporcie znalazł się szczegółowy opis działalności na różnych polach.

Dodatkowo opublikowano cztery informatory regionalne dotyczące spółek w Tarnowie, Kędzierzynie Koźlu, Puławach i Policach. Opisano w nich działania Grupy Azoty na rzecz rozwoju szkolnictwa, kultury i sportu oraz zamieszczono rozliczenia i deklaracje w ramach programu Odpowiedzialność i Troska.

Zapraszamy do przejrzenia raportu oraz pobrania ze strony Grupy Azoty informatorów regionalnych.

Źródło: Grupa Azoty