REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa Azoty i jej zintegrowany raport 2013

Grupa Azoty zaprezentowała swój pierwszy w historii zintegrowany raport 2013. Liczący 164 strony dokument zawiera nie tylko informacje o wynikach finansowych spółki, ale również o jej działalności na rzecz społeczeństwa i środowiska.

Grupa AzotyZintegrowany raport Grupy Azoty 2013 został przygotowany zgodnie z wytycznymi Global Reporting Initiative w wersji G4. Nie odbiega on więc od innych tego typu raportów przygotowywanych przez firmy z całego świata. Aby zapewnić pełną wiarygodność, przed publikacją raport został dodatkowo poddany niezależnej weryfikacji.

W roku 2013 Grupa Azoty osiągnęła przychody ze sprzedaży na poziomie 9,8 mld dolarów oraz zysk EBIT na poziomie 703 mln zł. To ogromna spółka zatrudniająca obecnie 13 879 osób. Oprócz jednak informacji o jej najnowszych wynikach finansowych i danych statycznych w raporcie znalazł się szczegółowy opis działalności na różnych polach.

Dodatkowo opublikowano cztery informatory regionalne dotyczące spółek w Tarnowie, Kędzierzynie Koźlu, Puławach i Policach. Opisano w nich działania Grupy Azoty na rzecz rozwoju szkolnictwa, kultury i sportu oraz zamieszczono rozliczenia i deklaracje w ramach programu Odpowiedzialność i Troska.

Zapraszamy do przejrzenia raportu oraz pobrania ze strony Grupy Azoty informatorów regionalnych.

Źródło: Grupa Azoty

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA