a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiGala Rekomendowanych Wykonawców Flügger

Gala Rekomendowanych Wykonawców Flügger

Konkursy prowadzone przez Damiana Urbańczyka, koncert zespołu Steffano Terazzino, a na koniec szampańska zabawa do rana – takie atrakcje czekały blisko 300 gości z branży wykończeniowo-budowlanej, którzy wzięli udział w uroczystym bankiecie zorganizowanym przez firmę Flügger w podwarszawskim Serocku.

Gala Rekomendowanych Wykonawców Flügger

Gala Rekomendowanych Wykonawców Flügger to coroczne wydarzenie organizowane w celu wyróżnienia najlepszych firm z branży remontowo-budowlanej, które korzystają z produktów marki.

– Jest mi niezmiernie miło wręczyć wam certyfikat Rekomendowanego Wykonawcy Flügger. Razem tworzycie szeroką społeczność, którą cechuje najwyższy standard wykonywanych prac oraz uznanie wśród inwestorów. Cieszę się, że dzisiaj kolejnych 61 firm dołącza do tego prestiżowego grona – mówiła Małgorzata Undziłło, Country Sales Manager, Flügger farby.

Po oficjalnej części imprezy nadszedł czas na atrakcje. Konkurs wizytówkowy oraz gra w Bingo koordynowane przez prowadzącego galę Damiana Urbańczyka wprowadziły gości w doskonały humor. Prawdziwym hitem wieczoru okazał się jednak taneczno-muzyczny występ zespołu Steffano Terazzino.

Galę uświetnił swoim występem Steffano Terazzino wraz z zespołem. Fot. arch. Flügger

Galę uświetnił swoim występem Steffano Terazzino wraz z zespołem.

– Włoska muzyka, taniec i śpiew, to przepis na świetną zabawę. Wszyscy goście ruszyli na parkiet, a prawie każda Pani chciała zrobić sobie zdjęcie ze Steffano – przekonuje Dariusz Wałdoch, Sales Manager, Professional Segment, Flügger farby.

Prawie wszyscy z blisko 300 zaproszonych przez Flügger gości bawili się na parkiecie do białego rana. Impreza była wielkim sukcesem, co potwierdziły opinie wykonawców.

– Brałem już udział w kilku imprezach zorganizowanych dla wykonawców przez różne marki. Flügger ustanowił nowy, wysoki standard. Począwszy od wyboru lokalizacji, poprzez samą galę, na quizach i zabawach skończywszy. Wszystko to pięknie zagrało i pozostawiło w mojej pamięci wspaniałe wspomnienia – twierdzi Zygmunt Rolicz, Firma remontowo-wykończeniowa Zygmunt Rolicz.

Źródło, fot.: Flügger