REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Francesco Guardi Collezione – nowe opakowania

Na sklepowe półki trafiły farby i masy dekoracyjne Francesco Guardi Collezione w nowych opakowaniach. Odświeżona szata graficzna nawiązuje do świata sztuki.

Francesco Guardi Collezione

Fot. arch. Francesco Guardi Collezione

Francesco Guardi Collezione to marka produktów dekoracyjnych, stworzona przez polską firmę Lakma SAT. Tworzą ją m.in. farby z efektami specjalnymi (rosy i aksamitu), tynk kwarcowy i marmurowy, stiuk wapienny, trawertyn oraz masa o efekcie betonu.

Projekt nowej szaty graficznej, przywodzący na myśl dzieła wielkich malarzy, nawiązuje również do hasła przewodniego marki, „Sztuka inspiracji”. Opakowania Francesco Guardi wyróżnia teraz nowoczesny kształt, a zarazem wyszukana kolorystyka oraz elegancka czcionka, stylizowana na odręczne pismo. Etykiety są jednak nie tylko piękne, ale i funkcjonalne – w sposób jasny i przejrzysty prezentują najważniejsze informacje, takie jak odcień, zalety produktu czy sposób aplikacji.

Źródło: Francesco Guardi Collezione

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA