REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Find it, paint it, love it – katalog Farrow&Ball

Do naszej redakcyjnej skrzynki pocztowej zawitał ostatnio świeżutki katalog Farrow&Ball. W środku – mnóstwo ciekawych propozycji, jak własnoręcznie pomalować swoje meble, by gościom oko zbielało z zazdrości.

Farrow&Ball

Fot. arch. Farrow&Ball

Gdy marzy nam się odmiana w naszym wnętrzu, zwykle zabieramy się do malowania ścian, spychając na bok (dosłownie i w przenośni) meble. Tymczasem dekorując na własną rękę szafki, stoliki, krzesła czy też futryny drzwi i okien też możemy wyrazić, co nam w duszy gra!

Jest coś ekscytującego w wynajdywaniu starych, podniszczonych mebli za grosze, a następnie przeobrażaniu ich w małe cudo zgodnie ze swoją wizją… Dla tych, którym brakuje fantazji i nie mają pomysłów na meblarską metamorfozę, Farrow&Ball przygotował specjalny katalog.

Znajdują się w nim propozycje specjalistów Farrow&Ball, jak i sugestie znanych projektantów i artystów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wielbiciele kwiatowych motywów z pewnością zachwycą się skrzynią przygotowaną przez Fionę Douglas, założycielkę firmy Bluebellgray, oraz komodą Michaela Angove’a w stylu chinoiserie. Spragnionym ekstrawagancji wpadnie w oko krzesło Daniela Heatha oraz fotel Newtiful Chair z motywami zainspirowanymi fauną afrykańską.

Jeżeli ktoś woli szlachetną prostotę – proszę bardzo, oto skromna, ale efektowna szafka Charlotte Cosby, komoda w „biurowy wzór” Shamusa Pittsa i mebel w stylu Bauhaus firmy CUSTHOM. Tym zaś, dla których ważny jest nie tylko kolor, ale i tekstura i kształt, z pewnością spodoba się unikatowy projekt Harrisa Elliota – szafka, w której drzwiach przy pomocy lasera wycięto wzór lamparcich cętek.

Nie masz wprawy w malowaniu? Nie martw się, w katalogu podano dokładnie, czego będziesz potrzebował i jak wykonać na meblu dany wzór. Przygotuj się na kilka godzin pracy i odrobinę skupienia, ale satysfakcja z własnoręcznie odnowionego mebla jest ogromna! Poczekaj tylko, aż goście spytają, skąd masz taki piękny stolik…

Więcej informacji na stronie Farrow&Ball oraz w katalogu, który zamówić można przez internet.

Źródło: Farrow&Ball

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA