REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Finał konkursu R-M Best Painter Award już w czerwcu

Już pod koniec czerwca we Francji odbędzie się finał kolejnej odsłony ekskluzywnego R-M Best Painter Award. Zmierzą się w nim młodzi, utalentowani lakiernicy z kilku kontynentów.

R-M Best Painter Award

Fot. arch. BASF

To już 13. edycja konkursu, organizowanego przez R-M, markę lakierów samochodowych należącą do BASF. Tegoroczny finał będzie miał miejsce w dniach 28-30 czerwca tego roku w ośrodku kompetencji R-M w Clermont-de-l’Oise.

Flagowe wydarzenie marki R-M

Konkursowi przyświeca hasło „Driving digital competency and eco-effective solutions” [Napędzamy technologie cyfrowe i ekoefetywne rozwiązania]. Jak mówi Fabien Boschetti, dyrektor ds. globalnego marketingu w dziale Automotive Refinish Coatings Solutions BASF:

The International Best Painter Contest to flagowe wydarzenie marki R-M, powstałe z myślą o tym, by rozwijać młode talenty na platformie globalnej, zapewniając zrównoważoną przyszłość w zakresie umiejętności w branży lakierów samochodowych. Bardziej niż kiedykolwiek R-M podkreśla znaczenie kreatywności, digitalizacji i zrównoważonego rozwoju.

W trakcie finałowych zmagań uczestnicy korzystać będą z produktów i rozwiązań marki R-M, takich jak linia wodorozcieńczalnych lakierów Onyx HD, wysokiej jakości lakiery nawierzchniowe oraz najnowocześniejsze technologie dopasowania koloru, w tym Colortonic 12/6. Konieczne będzie również poruszanie się na cyfrowej platformie R-M Refinity.

Uczestnicy m.in. z Japonii, Maroko i Polski

Po raz pierwszy uczestnicy walczyć będą o dwie nagrody: prestiżową International R-M Best Painter Award, przyznawaną za umiejętności i kreatywność, oraz nową Pioneers Award, w ramach której doceniane mają być atrybuty społeczne i zrównoważony rozwój. Udział wezmą lakiernicy z dziesięciu krajów – w tym Polski.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA