a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowesamochodowe i refinishFinał konkursu R-M Best Painter Award już w czerwcu

Finał konkursu R-M Best Painter Award już w czerwcu

Już pod koniec czerwca we Francji odbędzie się finał kolejnej odsłony ekskluzywnego R-M Best Painter Award. Zmierzą się w nim młodzi, utalentowani lakiernicy z kilku kontynentów.

Fot. arch. BASF

To już 13. edycja konkursu, organizowanego przez R-M, markę lakierów samochodowych należącą do BASF. Tegoroczny finał będzie miał miejsce w dniach 28-30 czerwca tego roku w ośrodku kompetencji R-M w Clermont-de-l’Oise.

Flagowe wydarzenie marki R-M

Konkursowi przyświeca hasło „Driving digital competency and eco-effective solutions” [Napędzamy technologie cyfrowe i ekoefetywne rozwiązania]. Jak mówi Fabien Boschetti, dyrektor ds. globalnego marketingu w dziale Automotive Refinish Coatings Solutions BASF:

The International Best Painter Contest to flagowe wydarzenie marki R-M, powstałe z myślą o tym, by rozwijać młode talenty na platformie globalnej, zapewniając zrównoważoną przyszłość w zakresie umiejętności w branży lakierów samochodowych. Bardziej niż kiedykolwiek R-M podkreśla znaczenie kreatywności, digitalizacji i zrównoważonego rozwoju.

W trakcie finałowych zmagań uczestnicy korzystać będą z produktów i rozwiązań marki R-M, takich jak linia wodorozcieńczalnych lakierów Onyx HD, wysokiej jakości lakiery nawierzchniowe oraz najnowocześniejsze technologie dopasowania koloru, w tym Colortonic 12/6. Konieczne będzie również poruszanie się na cyfrowej platformie R-M Refinity.

Uczestnicy m.in. z Japonii, Maroko i Polski

Po raz pierwszy uczestnicy walczyć będą o dwie nagrody: prestiżową International R-M Best Painter Award, przyznawaną za umiejętności i kreatywność, oraz nową Pioneers Award, w ramach której doceniane mają być atrybuty społeczne i zrównoważony rozwój. Udział wezmą lakiernicy z dziesięciu krajów – w tym Polski.

Źródło: BASF