REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ferro rozszerza umowę z Omya

Firma Ferro rozszerzyła umowę o dystrybucji ze swoim partnerem Omya. Na mocy nowego kontraktu Omya zostanie dystrybutorem kilku dodatkowych grup produktów.

Ferro Omya

Fot. arch. Omya

Dotychczas Omya dystrybuowała na terenie Austrii i Szwajcarii stabilne termicznie i odporne na warunki atmosferyczne pigmenty CICP (complex inorganic color pigment) Ferro. Zgodnie z nową umową będzie również dystrybutorem pigmentów, które stały się częścią oferty Ferro po ubiegłorocznym przejęciu Nubioli. Należą do nich ultramaryny, tlenki żelaza, zielenie na bazie tlenku chromu, inhibitory korozji oraz wanadan bizmutu.

Jak skomentował Laurent Jeanne, manager oddziału Ferro North Europe, Omya to najlepszy możliwy partner, jeśli chodzi o dystrybucję produktów w Austrii i Szwjcarii. Jako dystrybutor pigmentów CICP firma spisywała się świetnie, dlatego też zarząd Ferro liczy na to, że współpraca związana ze sprzedażą produktów marki Nubiola zacieśni więzi oraz przyczyni się do jeszcze lepszej obsługi klientów na obiecującym rynku austriackim i szwajcarskim.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA