a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiFerro rozszerza umowę z Omya

Ferro rozszerza umowę z Omya

Firma Ferro rozszerzyła umowę o dystrybucji ze swoim partnerem Omya. Na mocy nowego kontraktu Omya zostanie dystrybutorem kilku dodatkowych grup produktów.

Ferro Omya

Fot. arch. Omya

Dotychczas Omya dystrybuowała na terenie Austrii i Szwajcarii stabilne termicznie i odporne na warunki atmosferyczne pigmenty CICP (complex inorganic color pigment) Ferro. Zgodnie z nową umową będzie również dystrybutorem pigmentów, które stały się częścią oferty Ferro po ubiegłorocznym przejęciu Nubioli. Należą do nich ultramaryny, tlenki żelaza, zielenie na bazie tlenku chromu, inhibitory korozji oraz wanadan bizmutu.

Jak skomentował Laurent Jeanne, manager oddziału Ferro North Europe, Omya to najlepszy możliwy partner, jeśli chodzi o dystrybucję produktów w Austrii i Szwjcarii. Jako dystrybutor pigmentów CICP firma spisywała się świetnie, dlatego też zarząd Ferro liczy na to, że współpraca związana ze sprzedażą produktów marki Nubiola zacieśni więzi oraz przyczyni się do jeszcze lepszej obsługi klientów na obiecującym rynku austriackim i szwajcarskim.

Źródło: european-coatings.com