a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiFasada Roku 2016 – trwa głosowanie

Fasada Roku 2016 – trwa głosowanie

Wraz z końcem roku upłynął termin nadsyłania zgłoszeń do 10. edycji konkursu Fasada Roku, organizowanego przez firmę Baumit. Obecnie, jeszcze do końca stycznia, trwa głosowanie internetowe, w którym wyłoniony zostanie zdobywca „Wyróżnienia internautów”.

Fasada Roku 2016

Fot. arch. Baumit

Konkurs Fasada Roku organizowany jest od roku 2007, a jego celem jest wyróżnienie najlepszych realizacji z wykorzystaniem kompletnej technologii Baumit. Nagroda przyznawana jest w pięciu kategoriach: budynki wielorodzinne, budynki niemieszkalne, budynki poddane rekonstrukcji i adaptacji, renowacja roku oraz domy jednorodzinne.

W tym roku napłynęła rekordowa liczba zgłoszeń – w szranki staną aż 182 obiekty. Nagroda główna, o której przyznaniu decydowało będzie profesjonalne jury, to 10 000 zł oraz awans do międzynarodowej odsłony konkursu, Baumit Life Challenge.

Oprócz tego przyznane zostanie „Wyróżnienie internautów” dla obiektu, który otrzyma najwięcej głosów podczas głosowania internetowego. Głosować można już od czerwca 2016 na stronie www.fasadaroku.pl. Jedna osoba może oddać maksymalnie pięć głosów, po jednym w każdej kategorii. Warto poświęcić chwilę na udział, ponieważ każdy internauta, którego co najmniej 3 typy pokryją się z decyzją jury, otrzyma nagrodę niespodziankę. Głosowanie trwa do 31 stycznia.

Patronat honorowy nad jubileuszową, 10-tą edycją konkursu Fasada Roku objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich i Fundacja Twórców Architektury.

Źródło: Baumit