REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Fasada Roku 2016 – trwa głosowanie

Wraz z końcem roku upłynął termin nadsyłania zgłoszeń do 10. edycji konkursu Fasada Roku, organizowanego przez firmę Baumit. Obecnie, jeszcze do końca stycznia, trwa głosowanie internetowe, w którym wyłoniony zostanie zdobywca „Wyróżnienia internautów”.

Fasada Roku 2016

Fot. arch. Baumit

Konkurs Fasada Roku organizowany jest od roku 2007, a jego celem jest wyróżnienie najlepszych realizacji z wykorzystaniem kompletnej technologii Baumit. Nagroda przyznawana jest w pięciu kategoriach: budynki wielorodzinne, budynki niemieszkalne, budynki poddane rekonstrukcji i adaptacji, renowacja roku oraz domy jednorodzinne.

W tym roku napłynęła rekordowa liczba zgłoszeń – w szranki staną aż 182 obiekty. Nagroda główna, o której przyznaniu decydowało będzie profesjonalne jury, to 10 000 zł oraz awans do międzynarodowej odsłony konkursu, Baumit Life Challenge.

Oprócz tego przyznane zostanie „Wyróżnienie internautów” dla obiektu, który otrzyma najwięcej głosów podczas głosowania internetowego. Głosować można już od czerwca 2016 na stronie www.fasadaroku.pl. Jedna osoba może oddać maksymalnie pięć głosów, po jednym w każdej kategorii. Warto poświęcić chwilę na udział, ponieważ każdy internauta, którego co najmniej 3 typy pokryją się z decyzją jury, otrzyma nagrodę niespodziankę. Głosowanie trwa do 31 stycznia.

Patronat honorowy nad jubileuszową, 10-tą edycją konkursu Fasada Roku objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich i Fundacja Twórców Architektury.

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA