REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Fasada Roku 2015 – trwa głosowanie

Etap zgłoszeń do plebiscytu Fasada Roku 2015 dobiegł końca, teraz wszystko zależy już od jurorów. Ale nie tylko – jeszcze do końca stycznia na zgłoszone realizacje głosować mogą internauci. Fasada z największą ilością głosów otrzyma specjalne wyróżnienie.

Fasada Roku 2015Jurorzy nie mają łatwego zadania – do udziału w tegorocznym plebiscycie Fasada Roku zakwalifikowało się aż 191 obiektów. Obrady jury, w trakcie których wyłonieni zostaną zwycięzcy, zaplanowano na 11 lutego, wyniki zaś zostaną oficjalnie ogłoszone do końca marca.

Głos mają jednak również internauci. Jeszcze do 31 stycznia, a więc do najbliższej niedzieli, mogą oni oddawać głosy na swoje typy za pośrednictwem strony www.fasadaroku.pl. Każda osoba może zagłosować na jeden obiekt w każdej z pięciu kategorii (Budynek wielorodzinny nowy, Budynek niemieszkalny, Budynek po renowacji, Budynek po rekonstrukcji i adaptacji oraz Budynek jednorodzinny nowy).

Realizacja z największą ilością głosów otrzyma specjalne Wyróżnienie internautów. Ale nagrodzeni zostaną również głosujący – nagroda rzeczowa od firmy Baumit trafi do osoby, której minimum trzy typy pokryją się z decyzją jury. Zapraszamy!

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA