a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiFasada Roku 2015 – trwa głosowanie

Fasada Roku 2015 – trwa głosowanie

Etap zgłoszeń do plebiscytu Fasada Roku 2015 dobiegł końca, teraz wszystko zależy już od jurorów. Ale nie tylko – jeszcze do końca stycznia na zgłoszone realizacje głosować mogą internauci. Fasada z największą ilością głosów otrzyma specjalne wyróżnienie.

Fasada Roku 2015Jurorzy nie mają łatwego zadania – do udziału w tegorocznym plebiscycie Fasada Roku zakwalifikowało się aż 191 obiektów. Obrady jury, w trakcie których wyłonieni zostaną zwycięzcy, zaplanowano na 11 lutego, wyniki zaś zostaną oficjalnie ogłoszone do końca marca.

Głos mają jednak również internauci. Jeszcze do 31 stycznia, a więc do najbliższej niedzieli, mogą oni oddawać głosy na swoje typy za pośrednictwem strony www.fasadaroku.pl. Każda osoba może zagłosować na jeden obiekt w każdej z pięciu kategorii (Budynek wielorodzinny nowy, Budynek niemieszkalny, Budynek po renowacji, Budynek po rekonstrukcji i adaptacji oraz Budynek jednorodzinny nowy).

Realizacja z największą ilością głosów otrzyma specjalne Wyróżnienie internautów. Ale nagrodzeni zostaną również głosujący – nagroda rzeczowa od firmy Baumit trafi do osoby, której minimum trzy typy pokryją się z decyzją jury. Zapraszamy!

Źródło: Baumit