REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby proszkowe Jotun na kompleksie Warsaw HUB

Firma Jotun Polska z radością poinformowała o dostarczeniu swoich produktów do projektu Warsaw HUB. Powstałe niedawno centrum biznesowe położone jest w samym sercu stolicy.

Jotun Polska Warsaw HUB

Fot. arch. Jotun

Projekt Warsaw HUB to dzieło biura architektonicznego AMC – Andrzej M. Chołdzyński. Kompleks powstał w reprezentacyjnym punkcie Warszawy, przy rondzie Daszyńskiego. Jego budowa trwała od roku 2015 do roku 2020.

Firma Jotun miała dostarczyć farby proszkowe zgodne z wymaganiami inwestora, zapewniające obiektowi doskonałą ochronę. Producent zaproponował farby Jotun Super Durable 2903 w odcieniach RAL 9006 i RAL 9003.

W ciągu dwóch lat w dziewięciu lakierniach wykorzystane zostało ponad 23 tony farb proszkowych Jotun. Łącznie posłużyły one do zabezpieczenia powierzchni 16 000 m². Inwestor wyraził zadowolenie z jakości produktów oraz udzielił pełnej zgody na zamieszczenie obiektu w portfolio firmy Jotun.

Źródło: Jotun Polska

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA