REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby proszkowe Jotun w Polsce!

Firma Jotun Polska ogłosiła, że od roku 2014 w jej ofercie znajdują się również farby proszkowe. Przy tej okazji ruszyła nowa strona internetowa, na której zapoznać się można z nowo dostępnymi produktami i poznać ich możliwości.

Jotun

Fot. arch. Jotun

Przyjazne środowisku, trwałe farby proszkowe Jotun mogą pełnić zarówno rolę ochronną, jak i dekoracyjną.

Jako powłoki przemysłowe chronią przed korozją, zabezpieczają podłoże przed uszkodzeniem i szkodliwym wpływem środowiska. Można je nanosić zarówno na podłoża metaliczne (przemysł samochodowy, sprzęt AGD, wyposażenie i akcesoria) jak i – dzięki nowoczesnym technologiom – bardziej wrażliwe, takie jak płyta MDF (meble).

Produkty dla architektury natomiast nie tylko chronią powierzchnie, ale i prezentują się efektownie. Jotun proponuje szeroką gamę kolorystyczną i cały szereg efektów specjalnych, które osiągnąć można przy pomocy jego farb proszkowych.

Teraz wszystko to również w rękach polskich klientów. Zachęcamy do wizyty na stronie Jotun Powder Polska i zapoznaniu się z ofertą.

Źródło: Jotun

farby proszkowe Jotun

Fot. arch. Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA