REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby kredowe Amazona na polskim rynku

Na naszym rynku pojawiła się nowa marka farb – Amazona. W jej skład wchodzą wyjątkowo przyjazne środowisku farby kredowe, którymi można pomalować zarówno ściany jak i meble w naszym mieszkaniu.

Amazona

Fot. arch. Amazona

Ojczyzną Amazony jest Holandia, a matką tej marki – Christel van Bragt, stylistka wnętrz. Kilka lat temu rozpoczęła ona produkcję wodorozcieńczalnych farb kredowych, które dzięki naturalnym pigmentom i składnikom są w pełni bezpieczne dla środowiska. Ofertę uzupełniły kolorowe woski i matowy werniks oraz ekologiczny środek czyszczący.

Obecnie farby tej marki są już dostępne również na naszym rynku. Są to produkty pozbawione rozpuszczalników i szkodliwych dodatków, dzięki czemu są bezwonne i można je stosować nawet w pomieszczeniach zamieszkiwanych przez alergików. Jak zapewnia producent, farby te są na tyle przyjazne środowisku, że puste opakowania po nich można wyrzucać do zwykłego pojemnika na śmieci segregowane.

Po oczyszczeniu podłoża przy pomocy środka Amazona Ecoclean i pomalowaniu go farbą Amazona (można w tym celu wykorzystać pędzel, wałek lub natrysk) uzyskujemy powłokę o trwałym kolorze i matowym wykończeniu. Powierzchnie można dodatkowo zabezpieczyć wykorzystując werniks lub wosk Amazona.

Farby te dostępne są obecnie w 20 kolorach, zarówno łagodnych i stonowanych (biele, beże, szarości), jak i żywszych i bardziej jaskrawych (cytrynowy, pomarańczowy, lila). Producent sugeruje też, że mając do dyspozycji woski marki Amazona można eksperymentować z różnymi efektami dekoracyjnymi.

Zachęcamy do wypróbowania! Więcej informacji na stronie www.farbyamazona.pl.

Fot. arch. Amazona

Źródło: Amazona

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 4
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA