REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Hempel zgodne z NORSOK M-501

Firma Hempel ogłosiła, że dostosowała swoją ofertę do wymogów standardu NORSOK M-501. Dzięki temu jej systemy powłok będą mogli wybierać również klienci, w przypadku których ten najważniejszy skandynawski standard branży gazowo-olejowej jest wymagany.

Hempel NORSOK M-501

Fot. arch. Hempel

NORSOK M-501 skupia się na farbach przemysłowych dla branży morskiej i olejowo-gazowej. Dokument wymienia dokładne kryteria, które muszą być spełnione dla powłok na platformach morskich i przybrzeżnych w poszczególnych przypadkach, w tym rodzaje farb oraz grubości DFT powłok.

Obecnie Hempel dostosował swoją ofertę do tych wymogów. Jak potwierdza Simon Daly, manager oddziału Oil & Gas, w roku 2015 firma rozszerzyła liczbę systemów malarskich, które są wstępnie zakwalifikowane do spełnienia norm NORSOK M-501. Udało się to osiągnąć dzięki szerokiemu programowi testów w niezależnych laboratoriach.

W ten sposób farby Hempel wybierać mogą również klienci, w przypadku których wymagana jest zgodność z NORSOK M-501. Obecnie w toku jest kolejny program, który dostosować ma do wymogów standardu dalsze produkty.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA