a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweproszkoweFarby europejskiego producenta w fabryce Zoomlion

Farby europejskiego producenta w fabryce Zoomlion

Jeden z największych producentów maszyn budowlanych i rolnicznych w Chinach – Zoomlion – nawiązał ważną współpracę z jednym z europejskich producentów farb proszkowych. Obejmuje ona dostarczanie farb na linię powlekania proszkowego w nowej fabryce.

Fot. 200degrees / pixabay.com

Firma Zoomlion postanowiła zaufać marce Interpon. Decydujący okazał się skład wolny od LZO, ograniczenie kosztów zarządzania niebezpiecznymi odpadami oraz mniejszy ślad węglowy.

Wytrzymałe wykończenie i ochrona krawędzi

Zoomlion poprosił o pomoc AkzoNobel i marki Interpon w trakcie budowy zakładu w Yuanjiang w Chinach, w którym znajdować się miała również linia powlekania proszkowego. Jak opowiada Deng Jianqun, menedżer produkcji w Zoomlion:

Czasu nie było wiele. AkzoNobel wykazał się dużą efektywnością i zapewnił nam profesjonalne wsparcie techniczne oraz doradztwo w procesie budowy nowej linii powlekania w krótkim czasie.

Do powlekania betonomieszarek produkowanych w zakładzie Zoomlion wykorzystuje podkład Interpon ACE Primer oraz lakier nawierzchniowy ACE 1000. System ten zapewnia wytrzymałe wykończenie oraz doskonałą ochronę krawędzi. To szczególnie ważne, biorąc pod uwagę, że nawet niewielkie ślady korozji wpływają na całościowy wygląd maszyny.

Czołowy projektant i konstruktor

Zoomlion to globalna firma, rozwijająca nowe technologie od ponad 60 lat. Przez ten czas zdobyła sobie opinię czołowego projektanta i konstruktora sprzętu budowlanego – obecnie zdolnego produkować ponad 25 000 betonomieszarek rocznie.

Źródło: Interpon