a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiŚrodki do metali europejskiego producenta we Wschodniej Azji

Środki do metali europejskiego producenta we Wschodniej Azji

Europejski koncern chemiczny podpisał nową umowę dotyczącą dystrybucji swoich produktów we Wschodniej Azji. Obejmuje ona specjalistyczne środki do czyszczenia, powlekania i obróbki metali.

Fot. arch. Solvay

Univar Solutions China Company, oddział Univar Solutions, ogłosił nową wyłączną umowę z firmą Solvay. Stanowi ona rozszerzenie dotychczasowej współpracy w zakresie dystrybucji środków smarnych oraz składników cieczy do obróbki metali.

Wzmocnić i zdywersyfikować obecność

Umowa obejmuje wysokiej jakości specjalistyczne dodatki oraz składniki do czyszczenia, powlekania i obróbki metali – takie jak surfaktanty, środki odtłuszczające czy emulgatory. Jak mówi Federico Montaner, globalny wiceprezes oddziału środków smarnych i cieczy do obróbki metali Univar Solutions:

Mając za sobą długą współpracę, cieszymy się, że możemy wzmocnić i zdywersyfikować naszą obecność w regionie Azji i Pacyfiku, oferującym duże możliwości rozwoju dla klientów, dostawców oraz dystrybutorów specjalistycznej chemii i składników.

Montaner dodaje, że Univar Solutions posiada bogate doświadczenie w zakresie sprzedaży, produktów i logistyki środków smarnych i cieczy do obróbki metali, a także oferuje na tym obszarze rzetelną ekspertyzę techniczną. Jest więc w stanie wesprzeć Solvay także na tym nowym etapie współpracy.

Szeroki wybór produktów

Dzięki nowej umowie klienci ze Wschodniej Azji uzyskają dostęp do szerokiego wyboru produktów Solvay. Od dodatków do przemysłowego czyszczenia metali jak Addikleen™ po modyfikatory tarcia jak Fentamine® oraz biodegradowane emulgatory do obróbki metalu jak Alkamuls®.

Źródło: coatingsworld.com