a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweFarby Axalty na produktach Reynaers Aluminium

Farby Axalty na produktach Reynaers Aluminium

Reynaers Aluminium to wytwórca elementów aluminiowych, który od wielu lat współpracuje z Axalta Coating Systems. Na wrześniowych targach Festival van de Architectuur firma zaprezentowała nową kolekcję produktów z farbami Axalty Alesta SD, w odcieniach z nowej kolekcji ICONICA.

Axalta Reynaers Aluminium

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Reynaers Aluminium i Axalta współpracują już od ponad trzydziestu lat. W tym roku firma włączyła do swojej oferty produkty z farbami Axalta z kolekcji Alesta SD ICONICA. Oficjalnie zaprezentowane zostały one w dniach 8-17 września na targach Festival van de Architectuur 2017 w Antwerpii.

ICONICA to najnowsza kolekcja odcieni bardzo trwałych, odpornych na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne farb proszkowych SD Axalty. Swoją premierę miała ona w Mediolanie podczas targów Salone Internazionale del Mobile, gdzie zaprezentowana została na specjalnej instalacji ICON, wyposażonej w ręcznie obsługiwany mechanizm obrotowy. Ta sama instalacja, umożliwiająca podziwianie odcieni w różnym świetle, wykorzystana została na Festival van de Architectuur i zachwyciła odwiedzających.

Kolekcję ICONICA tworzy 40 barw z czterech różnych palet. Karty kolorów, na którym umieszczone zostaną loga obu firm, rozesłane zostaną do belgijskich klientów firmy Reynaers.

Źródło: Axalta Coating Systems