REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Axalty na produktach Reynaers Aluminium

Reynaers Aluminium to wytwórca elementów aluminiowych, który od wielu lat współpracuje z Axalta Coating Systems. Na wrześniowych targach Festival van de Architectuur firma zaprezentowała nową kolekcję produktów z farbami Axalty Alesta SD, w odcieniach z nowej kolekcji ICONICA.

Axalta Reynaers Aluminium

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Reynaers Aluminium i Axalta współpracują już od ponad trzydziestu lat. W tym roku firma włączyła do swojej oferty produkty z farbami Axalta z kolekcji Alesta SD ICONICA. Oficjalnie zaprezentowane zostały one w dniach 8-17 września na targach Festival van de Architectuur 2017 w Antwerpii.

ICONICA to najnowsza kolekcja odcieni bardzo trwałych, odpornych na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne farb proszkowych SD Axalty. Swoją premierę miała ona w Mediolanie podczas targów Salone Internazionale del Mobile, gdzie zaprezentowana została na specjalnej instalacji ICON, wyposażonej w ręcznie obsługiwany mechanizm obrotowy. Ta sama instalacja, umożliwiająca podziwianie odcieni w różnym świetle, wykorzystana została na Festival van de Architectuur i zachwyciła odwiedzających.

Kolekcję ICONICA tworzy 40 barw z czterech różnych palet. Karty kolorów, na którym umieszczone zostaną loga obu firm, rozesłane zostaną do belgijskich klientów firmy Reynaers.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA