REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby architektoniczne w styczniowym „EC Journal”

Styczniowy numer pisma „European Coatings Journal” jest już dostępny. Jego tematem przewodnim są farby architektoniczne.

farby architektoniczne European Coatings Journal

Fot. kaboompics / pixabay.com

Rok 2021 dla wszystkich był rokiem wyzwań i poszukiwania nowych sposobów działania – również dla branży farb. Niedobór surowców zmusił wiele firm do szybkiego, a zarazem elastycznego działania, czasem w sposób bardzo niekonwencjonalny. Pokazują to również – opublikowane w nowym numerze „EC Journal” – wyniki corocznego sondażu European Coatings.

W ramach tematu przewodniego – farby architektoniczne – Steven de Backer i Michael Diebold z Chemours piszą natomiast o wpływie jakości farby na ślad węglowy. De Backer zaprezentuje szczegóły w webcaście EC Live Architectural Coatings, który odbędzie się w najbliższy wtorek 25 stycznia o 15.00 (rejestracja jest bezpłatna).

Pełen numer dostępny jest m.in. w banku danych European Coatings 360° – dla zarejestrowanych użytkowników. Inne formy subskrypcji zaprezentowane zostały na stronie.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA