REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farba AkzoNobel rozświetli wnętrze

AkzoNobel zaprezentował swoją nową farbę proszkową Interpon Reflex. Silnie odbijająca powłoka sprawia, że nawet przy słabym oświetleniu w pomieszczeniu jest jaśniej, co pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej.

AkzoNobel Interpon Reflex

Fot. arch. AkzoNobel

Interpon Reflex pozwala rozjaśnić wnętrze bez dodatkowych źródeł światła. Rozwiązuje to problemy branży oświetleniowej, która poszukuje sposobu na bardziej efektywne systemy oświetleniowe.

Jak mówi Mark Reekie, Global Segment Manager Lighting w oddziale AkzoNobel Powder Coatings, wszystkim nam zależy na tym, aby ograniczyć nasz oddziaływanie na środowisko, zmniejszając zużycie energii. Efektem tego dążenia jest właśnie Interpon Reflex, silnie odbijająca powłoka proszkowa.

Jej skuteczność została już potwierdzona przez wytwórców oświetlenia z Ameryki Północnej oraz Chin. Obecnie natomiast produkt jest testowany przez jednego z producentów brytyjskich i jak do tej pory wyniki również są bardzo dobre.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA