REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farba AkzoNobel na tankowcach Navig8

Farba epoksydowa International Paint została wybrana przez Navig8 do zabezpieczenia zbiorników ładunkowych na osiemnastu nowych tankowcach budowanych właśnie w stoczni Hyundai Mipo Dockyard w Korei Południowej.

AkzoNobel

Fot. AlfvanBeem / Wikimedia Commons

Interline 9001 to wysokiej jakości farba epoksydowa do ochrony zbiorników na chemikalia w dużych tankowcach. Charakteryzuje się wysoką odpornością i minimalną absorpcją, jest stosunkowo prosta w aplikacji i użytkowaniu.

Firma Navig8 wybrała ją do zabezpieczenia zbiorników swoich nowych tankowców o nośności 37000 ton. Postawiono na produkty AkzoNobel, ponieważ pozwalają one poprawić ładowność statku i gwarantują maksymalną elastyczność operacyjną.

Oprócz tego farbą Interline 9001 pokryte zostaną dalsze cztery okręty, każdy o nośności 49000 ton, powstające właśnie w stoczni STX, także w Korei Południowej.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA