REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farba AkzoNobel na jachtach Sea Ray

Marka Awlgrip od AkzoNobel odniosła spory sukces. Należący do niej lakier Awlcraft został wybrany na powłokę zewnętrzną na nowej linii łodzi Sea Ray, jednego z czołowych wytwórców jachtów na świecie.

AkzoNobel Sea Ray

Jacht L650 Fly. Fot. arch. Sea Ray

Informacja o wykorzystaniu produktów AkzoNobel pojawiła się wraz z wprowadzeniem na rynek linii luksusowych jachtów L650 Fly. Jako lakier zewnętrzny zostanie na nich zastosowany metaliczny Awlcraft SE w odcieniu Aurora Gold.

Firma Sea Ray doceniła farbę AkzoNobel za połączenie stylu i najwyższej jakości. Awlcraft SE to innowacyjny szybkoschnący lakier, prosty w aplikacji i naprawie. Jest dostępny w standardowych kolorach, w tym metalicznych, a prócz tego oferuje szereg efektów specjalnych.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA