REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Eleglas – powłoki na szkło od Axalty

Axalta Coating Systems wprowadza na rynek Eleglas – linię dekoracyjnych powłok na szkło i ceramikę. Innowacyjna technologia zapobiega całkowitemu rozbiciu naczynia w przypadku pęknięcia.

Eleglas powłoki na szkło Axalta Coating Systems

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Wprowadzając do sprzedaży linię wodorozcieńczalnych produktów Eleglas, Axalta oficjalnie wkracza na rynek powłok na szkło. Produkty zapewniają szklanym naczyniom szczególną ochronę – nawet w przypadku pęknięcia utrzymują je w całości, zapobiegając wyciekom oraz zranieniom powstałymi odłamkami.

Powłoki Eleglas dostępne są w wielu różnych odcieniach i wykończeniach. Chronią naczynia przed rozbiciem, chemikaliami, abrazją, zarysowaniami, zabezpieczają je w czasie mycia. Mogą być stosowane w wielu różnych sektorach, takich jak branża kosmetyczna, butelki na napoje, oświetlenie, wyroby szklane czy flakoniki na luksusowe perfumy.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA