REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

EC Leading Women’s Forum – kobiety w branży farb

Na początku przyszłego roku w Gutshof Murjahn odbędzie się European Coatings Leading Women’s Forum. To wydarzenie skierowane do kobiet zajmujących wysokie stanowiska kierownicze w światowej branży farb i powłok.

European Coatings Leading Women's Forum

Fot. European Coatings

O tym, że kobiety znaczą coraz więcej w branży farb, pisaliśmy już na naszych stronach (tutaj i tutaj). W odpowiedzi na te zmiany European Coatings organizuje specjalne spotkanie dla prezesek, menadżerek i dyrektorek.

Organizatorzy zachęcają panie do udziału w wydarzeniu, które pomoże im rozwinąć swoją firmę, pozwoli zdobyć nową wiedzę i podzielić się swoim doświadczeniem. To wspólna inicjatywa Vincentz Network oraz Pauli Salastie, prezes firmy Teknos, i Glorii Glang, członkini zarządu Clariant.

Spotkanie odbędzie się w dniach 15-16 lutego 2018 w Gutshof Murjahn niedaleko Frankfurtu (z Frankfurtu zostanie uruchomione specjalne połączenie). Szczegółowy program opublikowany zostanie w sierpniu tego roku. Zainteresowane panie mogą zgłaszać swój udział lub przesyłać pytania na temat wydarzenia za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA