a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneEC Leading Women’s Forum – kobiety w branży farb

EC Leading Women’s Forum – kobiety w branży farb

Na początku przyszłego roku w Gutshof Murjahn odbędzie się European Coatings Leading Women’s Forum. To wydarzenie skierowane do kobiet zajmujących wysokie stanowiska kierownicze w światowej branży farb i powłok.

European Coatings Leading Women's Forum

Fot. European Coatings

O tym, że kobiety znaczą coraz więcej w branży farb, pisaliśmy już na naszych stronach (tutaj i tutaj). W odpowiedzi na te zmiany European Coatings organizuje specjalne spotkanie dla prezesek, menadżerek i dyrektorek.

Organizatorzy zachęcają panie do udziału w wydarzeniu, które pomoże im rozwinąć swoją firmę, pozwoli zdobyć nową wiedzę i podzielić się swoim doświadczeniem. To wspólna inicjatywa Vincentz Network oraz Pauli Salastie, prezes firmy Teknos, i Glorii Glang, członkini zarządu Clariant.

Spotkanie odbędzie się w dniach 15-16 lutego 2018 w Gutshof Murjahn niedaleko Frankfurtu (z Frankfurtu zostanie uruchomione specjalne połączenie). Szczegółowy program opublikowany zostanie w sierpniu tego roku. Zainteresowane panie mogą zgłaszać swój udział lub przesyłać pytania na temat wydarzenia za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Źródło: european-coatings.com