a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Dutch Boy i kolory roku 2015

Firma Dutch Boy ogłosiła swoje trendy kolorystyczne na rok 2015 pod hasłem Live Your Moment – Żyj Chwilą. Oto kolory, które w nadchodzącym sezonie będą królować w modzie, akcesoriach i wystroju wnętrz. Inspirują, ożywiają i pomogą ci cieszyć się każdą minutą!

Dutch BoyKolorem roku 2015 Dutch Boy okrzyknięty został intensywny szaroniebieski odcień Coal Blue. Oprócz niego specjaliści firmy wybrali jeszcze cztery inne barwy, wokół których skupili swoje zestawy kolorystyczne na najbliższy sezon. Oto one:

Faintest Idea
Subtelny odcień neutralny, które jest wprost stworzony do sypialni. Wygląda na wyblakły, ale prezentuje się niezwykle wyraziście w zestawieniu z bielą i innymi jasnymi kolorami. Idealnym jego dopełnieniem będą elementy w różnych odcieniach niebieskiego (np. Fountain Blue, Well Water).

Faintest Idea

Biloxi Blues
Początkiem każdego stylowego wystroju są ściany w kolorze, który kochasz – a nie sposób nie pokochać przydymionego odcienia Biloxi Blues. Najlepiej utrzymać w tej barwie również akcesoria, takie jak dywan. Uzupełnij całość komplementarnymi kolorami o podobnym nasyceniu (takimi jak Loden Wool czy Ashton Orange), a nawet najbardziej pospolite umeblowanie nabierze nagle klasy.

Biloxi Blues

Perfect Strawberry
Intensywna czerwień, która nada każdemu pomieszczeniu radosny, młodzieńczy charakter. Stosuj ją z rozmachem, ale wystrój monochromatyczny też nie jest najlepszym pomysłem – dorzuć kilka ciemnych, niebieskich akcentów (Navy Sateen, Molokai Blue) i dla równowagi dopełnij resztę bielą.

Perfect Strawberry

Teal Decadence
Mocny niebieskozielony o potężnym ładunku wibrującej energii. Wymaga stonowania – najlepiej przy pomocy naturalnych drewnianych wykończeń, organicznych ozdób oraz miękkich barw ziemi.

Teal Decadence

Coal Blue – Kolor Roku 2015
Intensywny odcień, który nadaje pomieszczeniu wrażenie stabilności. Dodaj na ścianach odrobinę jaśniejszego odcienia tej samej barwy, a potężny ładunek niebieskiego zrównoważ jednym komplementarnym kolorem (np. brązowym Cactus Brown) na meblach i akcesoriach. Voilà!

Coal Blue

Źródło: Dutch Boy, fotografie: Dutch Boy