REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Vidaron nagrodzony na Białorusi

Marka farb Vidaron zdobyła ważne wyróżnienie na Białorusi – nagrodę Wybór Roku w kategorii środków ochrony drewna.

Vidaron

Fot. arch. Vidaron

Uroczysta gala finałowa konkursu Wybór Roku odbyła się 3 grudnia w Mińsku. Wzięli w niej udział przedstawiciele najsilniejszych marek na białoruskim rynku. Reprezentanci firmy Vidaron odebrali medal w kategorii „Budowa i remont: środki ochrony drewna”.

Wybór Roku to konkurs organizowany od roku 2002, którego celem jest nagrodzenie najpopularniejszych oraz najlepszych jakościowo produktów i usług dostępnych na białoruskim rynku. W tym roku wyłonionych zostało 74 laureatów w 9 kategoriach.

Źródło: Vidaron

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA