REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux Let’s Colour w Górze Włodowskiej

Akcja Dulux Let's Colour zawitała do Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej. We wspólnym malowaniu wzięło udział ponad 25 entuzjastów.

Dulux Let's Colour

Fot. arch. Dulux

By zmienić oblicze Ośrodka zużyto około 90 litrów farby, ale udało się! Budynek wypiękniał, a w kolorowych wnętrzach panuje radosna, przyjazna atmosfera.

To jedna z pierwszych akcji Dulux Let’s Colour w tym roku. W poprzedniej edycji barwną metamorfozę przeszły takie miasta jak Toruń, Opole, Augustów i Wałbrzych. Chcesz, by i w twojej okolicy pojawiła się ekipa Duluxa? Śledź uważnie stronę Dulux Let’s Colour na Facebooku. Już wkrótce rusza pierwsza tura głosowania!

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA