REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dulux EasyCare dla dzieci… i dla rodziców

Dulux przedstawia farbę EasyCare, która pozwala stworzyć naszym dzieciom przestrzeń do nieskrępowanego wyrażania siebie. Dzięki niej plamy, smugi i rysunki na ścianach przestają być problemem!

Dulux EasyCare

Fot. arch. Dulux

Dzięki efektowi hydrofobowemu zabrudzenia nie wnikają głęboko i praktycznie same spływają z powierzchni. Do tego matowa powłoka Dulux EasyCare jest wyjątkowo odporna na szorowanie (poniżej 10 μm ubytku nawet po 2000 cykli szorowania!), więc można ją łatwo oczyścić bez obawy o kolor czy trwałość warstwy.

Farba jest dostępna w sprzedaży w 48 kolorach, co daje duże możliwości dekoracyjne i pozwala stworzyć dokładnie taki wystrój, jak nam (i naszym pociechom oczywiście) się wymarzy.

Paleta kolorystyczna Dulux EasyCare. Fot. arch. Dulux

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
67%
33%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA