a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneDrony dostarczą farbę

Drony dostarczą farbę

Potrzebujesz farby… na już? Nie ma problemu! HMG Paints wprowadza prawdziwą rewolucję w systemie dostarczania produktów – drony!

drony

Fot. arch. HMG Paints

Latające z prędkością do 80 km/h „drony dostawcze” są w stanie udźwignąć do 25 litrów farby i dostarczyć je w dowolne miejsce dużo szybciej niż standardowe drogi transportu. Gdy dron zbliża się do miejsca dostawy, klient otrzymuje e-mail z powiadomieniem. Wystarczy, że przygotuje się do odebrania przesyłki – błyskawicznie i do rąk własnych.

Opracowana przez dział badawczo-rozwojowy firmy metoda dostarczania towaru jest koordynowana z nowego centrum operacyjnego HMG Paints w Manchesterze. Każdy operator przeszedł rzecz jasna gruntowne szkolenie. Jak mówi James Ellison, jeden z pracowników magazynu HMG Paints:

Nie mogę się doczekać, aż zaczniemy rozsyłać przesyłki przy pomocy dronów. W HMG sięgamy coraz wyżej, aby jak najlepiej spełnić potrzeby klientów – a teraz robimy to dosłownie!

Fot. arch. HMG Paints

Fot. arch. HMG Paints

Na razie HMG wprowadza do użytku flotę sześciu dronów, które obsługiwać będą obszar północno-zachodniej Anglii. Z czasem, jeśli nowy system będzie się cieszył zainteresowaniem, flota może zostać rozbudowana.

Źródło: paintsquare.com

Aktualizacja: 2.04.2016
Prima Aprilis! Ale w przyszłości, kto wie… :)