REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Magia Drewna na Instagramie – konkurs Tikkurila

Tikkurila nie daje odetchnąć swoim fanom. Ledwie zakończył się jeden instagramowy konkurs, już rozpoczyna się kolejny – tym razem z drewnem w tle.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Aby wziąć udział w konkursie, należy dołączyć do obserwatorów profilu @tikkurilapotegakolorow na portalu Instagram oraz udostępnić konkursowe zdjęcie, oznaczając je tagami #tikkurila #tikkurilamagiadrewna.

Motywem przewodnim fotografii ma być wnętrze, w którym pierwsze skrzypce gra drewno. Organizatorzy nawołują, żeby nie ograniczać się do mebli, ale pomyśleć także o intrygujących drewnianych wykończeniach i dekoracjach.

Nagrody? Litr farby Tikkurila Everal oraz gadżety firmowe. Konkurs potrwa trzy tygodnie – do 14 grudnia – co tydzień zaś wyłonieni zostaną trzej nowi laureaci. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej. Zapraszamy!

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA