REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dow Polska w SSO

Firma Dow Polska, polski oddział koncernu chemicznego Dow Chemical, została członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Tym samym liczba przedsiębiorstw zrzeszonych w organizacji zwiększyła się do 27.

Dow Polska

Fot. arch. Dow Polska

Dow specjalizuje się m.in. w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu chemii budowlanej pozwalających obniżyć zużycie energii. Wstępując do SSO polski oddział koncernu ma nadzieję na wymianę doświadczeń z innymi producentami oraz lepsze wykorzystanie swojego potencjału naukowego z myślą o swych klientach.

Prezes SSO Jacek Michalak podkreślił, że Stowarzyszenie ma nie tylko znaczenie integrujące, ale także – poprzez wymianę doświadczeń i stałe dążenie do spełnienia najwyższych standardów – wpływa pozytywnie na wizerunek branży ociepleń na polskim rynku. Dlatego tak istotny jest jego rozwój i powiększanie o nowych członków.

Źródło: SSO

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA