REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

DemoVan – mobilny ośrodek szkoleniowy DuPont

Branża lakiernicza nieustannie się rozwija. Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe technologie, które przynoszą wiele korzyści, wymagają jednak również od lakiernika dodatkowych kompetencji i znajomości tematu. Z myślą o tym powstał DemoVan – ośrodek szkoleniowy DuPont... na czterech kółkach.

DemoVan

Specjaliści DuPont i DemoVan. Od lewej: Paweł Kałuski, Ireneusz Wiechetek i Marcin Raczkowski. Fot. DuPont Refinish

Dzięki DemoVanowi wykwalifikowani lakiernicy DuPont Refinish docierają z pokazami szkoleniowymi bezpośrednio do klienta. We wnętrzu samochodu znajduje się w pełni wyposażona mieszalnia, która korzysta z nowego typu lakierów wodorozcieńczalnych CromaxPro®. W ramach prezentacji są one aplikowane przez wykwalifikowanych lakierników na pojeździe udostępnionym przez klienta. W ten sposób może on zapoznać się od strony praktycznej z nowymi produktami i ich aplikacją, spróbować swych sił i na bieżąco rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości.

Klienci korzystający z usług DemoVana mogą również osobiście przekonać się, jak łatwe jest stosowanie systemu CromaxPro® i jak wiele korzyści przynosi. Lakier szybko schnie, zapewnia doskonałe krycie nawet po naniesieniu zaledwie 1,5 warstwy, a ponadto może być aplikowany metodą „mokro na mokro”, bez czekania na wyschnięcie poszczególnych warstw, co pozwala na dodatkową oszczędność czasu.

Mobilne centrum DemoVan powstało trzy lata temu. Rocznie odwiedza około 30 klientów.

Źródło: DuPont

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA