REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dekoral – konkurs z iPhonem w tle

Dekoral organizuje specjalny konkurs w ramach swojej akcji Kolorowa Polska. Do wygrania – iPhone 5C w wybranym przez siebie kolorze.

Dekoral konkurs

Fot. Dekoral

Co należy zrobić, aby wygrać? Wystarczy wejść na stronę www.kolorowapolska.pl/konkurs, zalogować się za pośrednictwem Facebooka oraz wysłać swoje zgłoszenie. Prześlij zdjęcie pomieszczenia w swoim domu, wybierz kolory z palety Dekoral, które chciałbyś tam widzieć i napisz, dlaczego akurat te. Wygrywają propozycje, które zdobędą największą ilość głosów.

Konkurs połączony jest z badaniem preferencji kolorystycznych Polaków i potrwa jeszcze do 26 września. Wyniki ogłoszone zostaną 2 października.

Źródło: Kolorowa Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA