a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneDavid Beckford prezesem Brytyjskiej Federacji Powłok

David Beckford prezesem Brytyjskiej Federacji Powłok

W czasie ostatniej dorocznej konferencji Brytyjskiej Federacji Powłok, 3 maja tego roku, wybrano nowego prezesa organizacji. Został nim David Beckford z firmy Pronto Industrial Paints.

David Beckford prezes Brytyjska Federacja Powłok

Od lewej: Vincent O’Sullivan, dotychczasowy przewodniczący BCF, oraz David Beckford. Fot. arch. BCF

W trakcie konferencji dotychczasowy prezes Federacji, Vincent O’Sullivan z PPG Architectural Coatings, przekazał władzę Davidowi Beckfordowi. Obejmując nową funkcję, Beckford powiedział:

Branża farb i powłok musi się obecnie mierzyć z wieloma trudnościami, takimi jak niepewna sytuacja na rynku w związku z Brexitem, kontrowersje wokół bieli tytanowej czy wciąż wysokie ceny surowców. Właśnie w takich czasach szczególnie potrzebujemy organizacji zawodowych takich jak BCF. Mogę zapewnić, że Federacja będzie nadal ciężko pracować, by zapewnić wsparcie przedsiębiorcom i ułatwić im dostosowanie się do nowych warunków.

Vincent O’Sullivan podziękował zarządowi Brytyjskiej Federacji Powłok i powiedział, że to był dla niego zaszczyt, móc stać na czele organizacji. Wyraził także dumę z osiągnięć BCF w trakcie jego kadencji. Tom Bowtell, dyrektor generalny Federacji, wyraził się ciepło o współpracy z O’Sullivanem oraz o jego zaangażowaniu i wyraził nadzieje co do rządów nowego przewodniczącego w czasach Brexitu i innych wyzwań dla branży.

Źródło: european-coatings.com