REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

David Beckford prezesem Brytyjskiej Federacji Powłok

W czasie ostatniej dorocznej konferencji Brytyjskiej Federacji Powłok, 3 maja tego roku, wybrano nowego prezesa organizacji. Został nim David Beckford z firmy Pronto Industrial Paints.

David Beckford prezes Brytyjska Federacja Powłok

Od lewej: Vincent O’Sullivan, dotychczasowy przewodniczący BCF, oraz David Beckford. Fot. arch. BCF

W trakcie konferencji dotychczasowy prezes Federacji, Vincent O’Sullivan z PPG Architectural Coatings, przekazał władzę Davidowi Beckfordowi. Obejmując nową funkcję, Beckford powiedział:

Branża farb i powłok musi się obecnie mierzyć z wieloma trudnościami, takimi jak niepewna sytuacja na rynku w związku z Brexitem, kontrowersje wokół bieli tytanowej czy wciąż wysokie ceny surowców. Właśnie w takich czasach szczególnie potrzebujemy organizacji zawodowych takich jak BCF. Mogę zapewnić, że Federacja będzie nadal ciężko pracować, by zapewnić wsparcie przedsiębiorcom i ułatwić im dostosowanie się do nowych warunków.

Vincent O’Sullivan podziękował zarządowi Brytyjskiej Federacji Powłok i powiedział, że to był dla niego zaszczyt, móc stać na czele organizacji. Wyraził także dumę z osiągnięć BCF w trakcie jego kadencji. Tom Bowtell, dyrektor generalny Federacji, wyraził się ciepło o współpracy z O’Sullivanem oraz o jego zaangażowaniu i wyraził nadzieje co do rządów nowego przewodniczącego w czasach Brexitu i innych wyzwań dla branży.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA