REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Brytyjska Federacja Powłok – nowy przewodniczący

W czerwcu w Manchesterze odbyła się doroczna konferencja Brytyjskiej Federacji Powłok. W trakcie wydarzenia członkowie Federacji powitali nowego przewodniczącego, Vincenta O’Sullivana.

Brytyjska Federacja Powłok

Od lewej: John Falder i Vincent O’Sullivan. Fot. arch. BCF

Podczas konferencji ustępujący przewodniczący John Falder z HMG Paints przekazał funkcję Vincentowi O’Sullivanowi z PPG Architectural Coatings. 110 delegatów zgromadzonych podczas wydarzenia podziękowało Johnowi Falderowi za minione 2,5 roku, w trakcie którego włożył wiele wysiłku w działalność Brytyjskiej Federacji Powłok.

Nowy prezes mówił o wyzwaniach, jakie czekają brytyjski przemysł farbiarski i samą Federację w obliczu Brexitu. Stwierdził jednak, że dzięki staraniom i ciężkiej pracy uda się przystosować do nowej rzeczywistości. Podobną nadzieję wyraził dyrektor generalny BCF Tom Bowtell, który liczy na owocną współpracę z nowym przewodniczącym.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA