REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

David Allen dyrektorem Zintegrowanego Łańcucha Dostaw AkzoNobel


AkzoNobel ogłosił wybór Davida Allena na dyrektora Zintegrowanego Łańcucha Dostaw firmy. Oficjalnie obejmie on stanowisko 1 października 2013.

David Allen AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Wyznaczony do kierowania Zintegrowanym Łańcuchem Dostaw David Allen pracował do tej pory dla China National Bluestar Group, wcześniej zaś zajmował różne stanowiska w General Electric Company i Sabic. Prezes AkzoNobel, Ton Büchner, cieszy się, że jego zespół wzbogacił się o tak doświadczonego i kompetentnego pracownika, doskonale zaznajomionego z rynkiem amerykańskim i azjatyckim. David Allen natomiast zadeklarował, że dołoży wszelkich starań, by pomóc firmie zrealizować jej ambicje w zakresie strategii i organizacji.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA