REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dark & Stormy – chmurny Kolor Stycznia Dunn-Edwards

Firma Dunn-Edwards ogłosiła pierwszy w tym roku Kolor Miesiąca. Kolorem Stycznia, nawiązując do ponurej styczniowej aury, okrzyknęła ciemnoniebieski Dark & Stormy (DET572).

Kolor Stycznia Dunn-Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Dark & Stormy nawiązuje do barwy chmur na chwilę przed zawieją śnieżną wysoko w górach. Kolor pięknie prezentuje się w kontrastowych połączeniach – jak świeży śnieg pod ciemnym niebem, tworząc klasyczną, ale przykuwającą wzrok kompozycję.

Kobieca i męska twarz Koloru Stycznia

Eksperci Dunn-Edwards szczególnie polecają łączenie Koloru Stycznia z różnymi odcieniami szarego oraz bieli. Dominujący ciemny kolor z pewnością nada pomieszczeniu osobowość, a do tego świetnie wpisuje się w trendy obowiązujące w całym 2020 roku.

Kolor Stycznia Dunn Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Dark & Stormy może być podstawą zarówno wystroju kobiecego i delikatnego, jak i męskiego – wszystko zależy od tego z czym go połączymy. Jego oblicze można łatwo zmienić, dobierając na przykład odpowiednie tkaniny i akcenty. Do romantycznych aranżacji eksperci polecają duet ze złotem lub ciemną magentą.

Już wkrótce Kolor Lutego

Więcej wskazówek na temat wykorzystania Koloru Stycznia Dunn-Edwards można znaleźć na stronie producenta. A już wkrótce czas na Kolor Lutego!

Źródło: Dunn-Edwards

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA