a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiDark & Stormy – chmurny Kolor Stycznia Dunn-Edwards

Dark & Stormy – chmurny Kolor Stycznia Dunn-Edwards

Firma Dunn-Edwards ogłosiła pierwszy w tym roku Kolor Miesiąca. Kolorem Stycznia, nawiązując do ponurej styczniowej aury, okrzyknęła ciemnoniebieski Dark & Stormy (DET572).

Kolor Stycznia Dunn-Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Dark & Stormy nawiązuje do barwy chmur na chwilę przed zawieją śnieżną wysoko w górach. Kolor pięknie prezentuje się w kontrastowych połączeniach – jak świeży śnieg pod ciemnym niebem, tworząc klasyczną, ale przykuwającą wzrok kompozycję.

Kobieca i męska twarz Koloru Stycznia

Eksperci Dunn-Edwards szczególnie polecają łączenie Koloru Stycznia z różnymi odcieniami szarego oraz bieli. Dominujący ciemny kolor z pewnością nada pomieszczeniu osobowość, a do tego świetnie wpisuje się w trendy obowiązujące w całym 2020 roku.

Kolor Stycznia Dunn Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Dark & Stormy może być podstawą zarówno wystroju kobiecego i delikatnego, jak i męskiego – wszystko zależy od tego z czym go połączymy. Jego oblicze można łatwo zmienić, dobierając na przykład odpowiednie tkaniny i akcenty. Do romantycznych aranżacji eksperci polecają duet ze złotem lub ciemną magentą.

Już wkrótce Kolor Lutego

Więcej wskazówek na temat wykorzystania Koloru Stycznia Dunn-Edwards można znaleźć na stronie producenta. A już wkrótce czas na Kolor Lutego!

Źródło: Dunn-Edwards