REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dan Calkins nowym CEO Benjamin Moore

Dotychczasowy COO koncernu Benjamin Moore, Dan Calkins, został mianowany nowym prezesem i dyrektorem generalnym. Zastąpił on na tym stanowisku Mike’a Searlesa.

Benjamin Moore CEO Dan Calkins

Fot. arch. Benjamin Moore

Calkins jest związany z Benjamin Moore od ponad 30 lat – swoją karierę w firmie rozpoczął rozpoczął w 1987 roku jako stażysta w dziale sprzedaży. Jak mówi Greg Abel, wiceprezes Berkshire Hathaway, Dan Calkins reprezentuje kluczowe wartości Benjamin Moore, a jego doświadczenie biznesowe daje nadzieję na sukces firmy w najbliższych latach.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA